۰۶ مرداد ۱۴۰۰

با نام و یاد خدا و عرض خیر مقدم خدمت شما بازدید کننده گرامی، موتور جستجوی نیازمندی ها و اخبار شیراز بزرگ با بهره گیری از سرمایه اندیشه، صداقت، توان، خلاقیت، نوآوری، تلاش و کوشش جمعی از جوانان دانشجوی استان فارس با هدف گسترش گفتمان انقلاب اسلامی و تبیین ارزشها، انجام تکلیف دینی و ملی خود در راستای انجام فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر در سال ۱۳۹۶ راه اندازی شد.
شیراز بزرگ یک پایگاه غیرانتفاعی (غیر دولتی) و کاملا خود گردان می باشد که صرفا فقط یک موتور جستجوی اخبار و نیازمندی های شیراز و استان فارس می باشد و وابسته به هیچ سازمان، گرایش، حذب و موسسه ای نیست و هیچ گرایش سیاسی را نیز دنبال نمی کند.

شیراز بزرگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و پیرو خط رهبر معظم انقلاب اسلامی و ولی فقیه می باشد. تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت گردآوری شده و سایت شیراز بزرگ در قبال محتوای اخبار هیچ گونه مسئولیتی نمی پذیرد (تمامی اخبار با لینک به منبع خبر نشر داده شده است) و همچنین تمامی حقوق این سایت برای شیراز بزرگ محفوظ است.


اهداف و چشم انداز شیراز بزرگ

سایت شیراز بزرگ با هدف تبدیل شدن به بزرگترین موتور جستجوی نیازمندی ها و سایت اخبار استان فارس و با دیدگاه اطلاع رسانی صحیح و سریع، بهنگام، همه جانبه و دقیق به کاربران، با جمع آوری جدیدترین اخبار از خبرگزاری ها و سایت های خبری شیراز، به صورت لحظه به لحظه، آغاز به کار کرده است که در انتخاب این سایت ها رعایت کامل قوانین، مقررات و منافع دینی و ملی جمهوری اسلامی ایران مد نظر بوده است.

رسالت اصلی این رسانه خبری ایفای نقش دانشگاهیان در توسعه فضای رسانه‌ای کشور و ارتقای آگاهی های علمی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و صنفی با نگاهی دانشگاهی و دانشجویی و شکل‌گیری حلقه واسط بین مسوولان، نخبگان و مردم بوده است.

اهداف، سیاستها، چشم انداز ها و اولویتهای شیراز بزرگ:

– بازتاب واقعی اخبار

– ایجاد یک بانک اطلاعاتی از مشاغل شیراز (به زودی)

– سرعت و دقت در انتشار اخبار با توجه به مشغله زیاد مردم و ایجاد یک پایگاه جهت جلوگیری از اتلاف وقت مردم عزیز استان فارس

– پرهیز از افراط و تفریط

– توجه به مخاطب و ایجاد اعتماد پایدار بین رسانه و مخاطب

– صداقت و امانت‌داری در انتشار اخبار

– بازنمایی همه جانبه و بی‌طرفانه اندیشه‌ها و افکار در چارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران


همکاری با شیراز بزرگ

شیراز بزرگ به دور از هرگونه جهت گیری سیاسی، سیاه نمایی و یا وابستگی به حذب خاصی، آماده همکاری با اقشار مختلف جامعه خصوصا افراد نخبه و دلسوز استان فارس و شهر شیراز، جهت حرکت رو به جلو برای شهر و استانی بهتر و پویا تر، می باشد. چنان چه قصد انتشار مقاله یا تبلیغات در شیراز را دارید، می توانید از تریبون این پایگاه استفاده نمایید. شیراز بزرگ پذیرای مقالات افراد نخبه و دلسوز استان می باشد و مقالات را با نام ایشان در این پایگاه منتشر می نماید.

جهت ارتباط با ما از صفحه تماس با شیراز بزرگ و یا سفارش تبلیغات از صفحه تبلیغات در شیراز بزرگ دیدن فرمائید.

تماس با شیراز بزرگتبلیغات در شیراز بزرگ


نحوه عملکرد شیراز بزرگ

شیراز بزرگ سریعترین موتور جستجوگر خبر شیراز و فارس می باشد که آخرین اخبار روز شیراز و اخبار استان فارس را از معتبرترین سایت های خبری شیراز جمع آوری نموده و در دسته بندی های سیاسی، ورزشی، اقتصادی، اخبار تکنولوژی، فرهنگی، اخبار حوادث شیراز، در اختیار شما سروران گرامی قرار خواهد داد. شیراز بزرگ همچنین اخبار و آگهی استخدام شیراز و آگهی استخدامی استان فارس را از سایت های استخدامی جمع آوری نموده و افراد جویای کار در شیراز بدون سردرگمی و اتلاف وقت می توانند از این پایگاه جهت پیدا کردن شغل مورد نظر خود در شهر شیراز و استان فارس استفاده نمایند.

موتور جستجوگر خبر سایت:

موتور جستجوگر سایت با جستجوی لحظه به لحظه، جدیدترین اخبار را در زمینه های مختلف جمع آوری کرده و با ذکر منبع در اختیار کاربران قرار میدهد.

برخی از ویژگی های موتور جستجوگر شیراز بزرگ:

–  جستجوی لحظه به لحظه در خبرگزاری ها و سایت های معتبر
–  تفکیک و دسته بندی موضوعی اخبار
–  قابلیت استخراج تیتر و زمان انتشار خبرها
–  ذخیره سازی وضعیت لینک خبرها و در نتیجه امکان ارائه اخبار پر بیننده در روز و هفته

با ارائه نظرات و پیشنهادات خود شیراز بزرگ را در ارائه هر چه بهتر این خدمات یاری فرمائید.

 

با سپاس

زهرا رنجبر

مدیر اجرایی شیراز بزرگ

شیراز بزرگ

شیراز بزرگ

طراحی سایت و سئو توسط لینتون | ©1396-1398 تمامی حقوق مادی و معنوی مربوط به پایگاه خبری شیراز بزرگ می باشد.