۰۶ مرداد ۱۴۰۰

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود. این رسانه نو مجموعه سایت هایی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون، روزنامه، مجلات و… پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.

رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

به دلیل تغییرات در سیستم نمایش تبلیغات و همچنین تغییرات در تعرفه ها، تا اطلاع ثانویه از نمایش تبلیغات شما سروران گرامی معذوریم و فقط از طریق ایمیل زیر میتوانید نسبت به رزرو تبلیغات در شیراز بزرگ جهت ماه های آتی اقدام فرمایید.
لازم به ذکر است که پس از رزرو، به محض راه افتادن سیستم جدید تبلیغات در سایت شیراز بزرگ و همچنین تصویب تعرفه نهایی، یک ایمیل از طرف شیراز بزرگ حاوی مکانهای قابل تبلیغ در سایت شیراز بزرگ و همچنین تعرفه های جدید برای شما سروران ارسال خواهد شد که در صورت تایید شما عزیزان، تبلیغات در سایت شیراز بزرگ اجرا خواهد شد.

تبلیغات محیطی در شیراز

ریپورتاژ آگهی چیست؟

 

راه های ارتباطی جهت رزرو تبلیغات در شیراز بزرگ:

 

تلفن ۰۷۱۳۸۲۳۶۱۱۸ پیام از طریق واتساپ ایمیل (shirazino.com@gmail.com) ارتباط از طریق تلگرام

 

با سپاس از دقت نظر شما بازدیدکننده گرامی

مدیریت شیراز بزرگ


برچسب ها: تبلیغات در شیرازتبلیغات اینترنتی در شیرازتبلیغات رایگان در شیرازسایتهای تبلیغاتی شیراز

طراحی سایت و سئو توسط لینتون | ©1396-1398 تمامی حقوق مادی و معنوی مربوط به پایگاه خبری شیراز بزرگ می باشد.